головна від ферми до столу про нас фотогалерея Зелений Дуб форум цікаві сайти  контакт стрічка RSS

Романівські вівці www.vivci.kardash.com.ua

      

НОВИНИ. Китайські генетики клонували  вівцю з «дієтичним» м’ясом

      

          За повідомленням агентства Рейтер китайським вченим вдалося  отримати генетично модифіковану вівцю, в геном якої був введений ген, відповідальний за продукувння «хороших» жирів. Другим донором гена був вибраний круглий хробак Caenorhabditis elegans, який широко використовується як модельний організм в генній інженерії.

      Трансгенну вівцю назвали Пен Пен (за іменами вчених , які  проводили клонування). Вона народилася в 26 березня 2012 року. Дослідники запевняють, що ягня здорове і розвивається нормально. 

       Науковий проект клонування розпочався два роки тому. За цей час біологам вдалося змінити стандартну процедуру клонування і створити більш спрощену методику "ручного клонування", як її назвали дослідники. За їхніми словами, ручне клонування є новою технікою з великим потенціалом, він дешевший ніж звичайне клонування і може бути виконаний в польових умовах без  складного обладнання. 

   

    Тобто новий метод дозволяє домогтися більшої ефективності процедури в умовах специфічного клімату і нестачі сучасного обладнання. Вчені визнають наявність етичної проблеми  і проблеми безпеки при впровадженні генетично модифікованих продуктів в практику харчування людей.

      Донором клітинного матеріалу стала вівця вовняної породи  китайський меринос.. У геном вівці ввели ген, відповідальний за виробництвоомега-3 поліненасичених жирних кислот з аскариди C. elegans. Трансгенну яйцеклітину імплантували сурогатній матері, що виносила Пен Пен. У повідомленні не наводиться кількість зроблено попередніх спроб. 

        Багато вчених вважають поліненасичені жирні кислоти  дуже корисними для харчування людини. Жири омега-3 є незамінними (подібно вітамінам) елементами харчування людей, оскільки вони не виробляються в організмі людини. Зазвичай в якості джерела омега-3 поліненасичених жирних кислот використовують  рослинні олії, різноманітні горіхи, морепродукти, морську рибу  і риб'ячий жир. Китайські «батьки» Пен Пен  сподіваються, що тепер дієтичне овече молоко і м'ясо можуть стати загальнодоступним джерелом цих речовин.

 

        Російські вчені заявили про розшифровку ДНК рослин  віком 55 мільйонів років та  збираються клонувати стародавніх тварин , зокрема мамонта і коня. Південнокорейські вчені запевняють, що клонували койота.

 

Другие статьи:

  1. Цінні біологічні особливості романівських овець   Аборигенна романівська вівця є унікальною і однією з перспективних порід не тільки в Росії, а й в світі . Цінні біологічні особливості романівських овець, - висока плодючість і поліестричність, чим обумовлюється високий рівень м'ясної продуктивності (60-100 кг ягнятини) і можливість рівномірного протягом року надходження продукції.....
  2. Звідкіля походять романівські вівці? Породу названо  по назві міста, в околицях якого вона була виведена ...
  3. Романівська порода овець (За В.О. Сухарльовим) Романівська порода овець унікальна за комплексом господарсько-корисних і біологічних особливостей , яка унаслідувала від північних коротко­хвостих овець тонкий хвіст, здатність приходити в охоту і запліднюватись на протязі всього року (поліестричність) та давати за одне ягніння двоє, троє і більше ягнят (багатоплідність), високу життєздатність і пристосованість до суворих умов сніжних зим і пасовищного утримання. Спрямована селекція забезпечила високу скоростиглість романівських овець і цінні якості їх овчин, які не мають собі рівних за легкістю, міцністю, красою і теплозахисними властивостями.....
 4. Вода - зима - вівці ...Якщо в холодну пору ваші вівці не дають достатньо молока, можливо що вони не отримують достатньо питної води, лише тому що вона занадто холодна..
  5. Послеродовой период у овец романовской породы  .... при наличии активного моциона до родов и после родов и физиологической стимуляции бараном-пробником после родов инволюция половых органов заканчивается в первый месяц после родов и создаются все необходимые условия для наступления беременности сразу после окончания послеродового периода....
6. Про харчування високопродуктивних овець ...  Обмеження на використання потенціалу відтворення овець надає недостатнє харчування під час останніх тижнів суягності та раннього періоду лактації...
7.  Переработка шерсти. Валяльный промысел - традиционное ремесло Полесья Валяльный промысел, издавна игравший важную роль в быту полещуков, имел целью валяние сукна и изготовление войлока, валенок, шапок. Из сукна шили верхнюю одежду, головные уборы, штаны. Войлок шел на изготовление конской упряжи: седелок, седел, хомутов...
 8. Кожевенные промыслы Полесья. Исторический очерк ...      Уже в XVI в. жителям Волыни, в том числе и Полесья, были известны такие кожаные и меховые изделия, как «боты», «полуботики» (даже сафьяновые), беличьи шубы, кожухи, широкие кожаные пояса, калиты, мошны, сумки из юфти, барсучьей, лосиной кожи, упряжь . Эти изделия изготовляли городские ремесленники ...

9. Изготовление продукции из шерсти у бурят восточной Сибири ( по Д.М. Маншееву ) ...  Одним из замечательных достижений древних скотоводов было изобретение способа приготовления войлока. Войлочные изделия, широко применявшиеся еще в скифское время, и поныне используются всеми кочевыми скотоводами Евразии....

 

Статьи баранина от фермы к столу

 

Овечья ферма Зеленый Дуб


   Романовские овцы это уникальная генетически чистая и одна из наиболее перспективных пород в мире. Они имеют высокую плодовитость (обычно 3-4 ягнят за окот) и полиэстричность. Овцы способны приходить в охоту и давать потомство во все сезоны года.
     Романовские бараны лучшие стимуляторы и пробники. Они имеют высокое либидо в течение всего года, способны в короткие сроки охватывать больше овец, чем бараны других пород.
    При промышленном скрещивании романовских овец с другими породами в полной мере проявляется гибридная сила при высокой плодовитости.

 

Наша ферма  с усадьбой - прекрасное место для отдыха   

Усадьба Зеленый Дуб  это:

Овеча ферма і садиба Зелений Дуб
Удобное проживание
 • Общение с домашними животными
Живописные пейзажи
 • Чистый воздух и вода (вокруг смешанные леса и ни отного промышленного предприятия)
 • Сбор грибов, ягод, лекарственных растений
 • Возможность осуществить однодневные пешие и велосипедные походы
Погода на ферме Зеленый Дуб
  Погода в Україні
Наши партнеры:
  Торфяные субстраты для любителей и профессионалов
  Мозаика в архитектуре и дизайне
 

© 2012 ПП Кардаш   Усі права захищені. Останні зміни: 04.01.2013.