Алергія на мясо

Місце для рецептів з баранини, овечого молока, бринзи

Алергія на мясо

Сообщение док » 02 ноя 2013, 01:25

kardash пише » 23 май 2012, 09:04
Мій товариш регулярно купує баранину. Виявляється для себе і любимого собаки. Його собака (французький бульдог) може їсти лише баранину. На все інше м'ясо в собаки алергія.http://vivci.kardash.com.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=104

У переважної кількості людей і приматів відсутня алергія на м'ясо ссавців. Хоча поодинокі випадки зустрічаються. При цьому алергічна реакція проявляеться через декілька годин після споживання м'яса.
Баранина є слабким алергеном. М'ясо ягняти тим більш , особливо мясо ягнят вирощених на пасовищі. Воно рекомендовано як частина гіпоалергенної дієти в якості заміни для інших видів м'яса.
В загальному алергія на червоне м'ясо спостерігається дуже рідко. В процесі кулінарної обробки білки- алергени руйнуються. Алергія може бути на м'ясо з кров'ю.

ВІдмічені випадки набутої алергії на мясо після укусів кліщів. В більшості випадків набута алергія проходить через деякий час (місяці, рік).
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21

Re: Алергія на мясо

Сообщение док » 02 ноя 2013, 02:11

Ранжування деяких продуктів за потенційною небезпекою алергії

(на першому місці в списках знаходяться продукти, які найбільш часто викликають алергічні реакції):

Білкові продукти
1.Яєчний білок, яєчний жовток
2. Молюски: краби, омари, креветки, устриці, морський гребінець
3. Риба: тріска, Sole, тунець, лосось
4. Оброблене м'ясо: пепероні, салямі, болонья, хот-дог, шинка, бекон
5. Свинина
6. Курка, яловичина, телятина
7. Дике м'ясо: олень, лось, ведмідь
8. Індичка, баранина, кролик
(Тобто з усіх видів мяса Індичка, баранина та кролик можна споживати людям , схильним до алергії на мясо. )

Молочні продукти
1.Морозиво
2. Коров'яче молоко: гомогенізоване,сире, 1%, 2% жирності, знежирене
3. Зрілий сир: Чеддер, Камамбер, синій, Швейцарський, Едам, Моцарелла, Козячий
4. Сир, вершковий сир
5. Вершки, сметана
5. Консерви молочні (з сухого молока та згущеного молока)
6. Козяче молоко, вівці молоко (Людям з алергією на коровяче молоко слід спробувати молоко кози або вівці)
7. Плавлений сир
8. Вершковий сир
9. Кефір, кисле молоко
10. Масло
11. Топлене масло

http://www.cpmc.org/advanced/pediatrics/patients/topics/food-allergies.html
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21

Алергія на мясо

Сообщение Stevenfum » 28 фев 2016, 20:45

Были сегодя в Тупат Халяв, велено было начать давать мясо.
Медсестра сказала начать с курицы, а я где-то читала, что индюшка лучше.
Что посоветуете?
Stevenfum
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 16 фев 2016, 18:56
Откуда: Iceland

Алергія на мясо

Сообщение Timothynult » 10 мар 2016, 11:18

что только я не пробовала, только что мясные танцы не танцевала 8 Он мясо воспринимает только в двух вариантах в детских сосисках "три поросенка" и садиковские котлеты с определенным соусом. Все другое, даже сваренное на мясном бульоне выплевывается к чертям.

Надо наверное побольше рыбы ему давать...
http://devkanude.com/masturbaciya/vse-metody-masturbacii.html http://devkanude.com/fisting/nemeyut-grud-i-ruka.html
Timothynult
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 08:23
Откуда: Benin

Алергія на мясо

Сообщение danyapt » 07 ноя 2016, 16:15

ну не любит он мясо - пусть не ест
покупай ему витамины, а вот чем заменить - где-то читала, но сейчас из головы вылетело
danyapt
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 авг 2016, 08:17

Алергія на мясо

Сообщение Simonfox » 04 дек 2016, 15:28

Кто знает где можно купить хорошее мясо для стейков кроме МЕТРО там надо сразу 3-4 кг брать ?
Simonfox
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 авг 2016, 12:41

Алергія на мясо

Сообщение Bryantmmvim » 10 окт 2017, 15:18

...я раніше давала фле з індички- робила тефтельки, котлетки та інше..але останні місяці малу сипе на усе що з індички зроблено. я спостерігала почервоніння щочок й точно знаю-що на індиче мясо. тепер думаю- чим дієтичним та гіпоалергенним можна замінити- чи може качиним чи гусячим мясом-якщо домашне? крлик- добрий але вони мають важкі кісточки й дуже дорого купляти..
що порадите?
Bryantmmvim
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 20 сен 2017, 10:10
Откуда: Bulgaria

Re: Алергія на мясо

Сообщение kardash » 10 май 2019, 00:12

Індиче мясо може містити антибіотики і добавки, які дають до кормів (гормони). Це може викликати алергію.
Купіть баранину або молодого козлика. До речі дуже смачно і не викликає алергії.
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Алергія на мясо

Сообщение Normajerly » 18 авг 2019, 15:54

прошу прощения, но я бы не стала такое готовить Суррогаты сплошные, посмотреть только на эти сухарики в пакетике. Можно заменить мясо совершенно другими вещами, типа овощей или фруктов.

Изображение ;-)
Normajerly
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 18 авг 2019, 01:08


Вернуться в Вівчарська кухня

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron