Про баранину. Чим корисна баранина

Місце для рецептів з баранини, овечого молока, бринзи

Про баранину. Чим корисна баранина

Сообщение kardash » 23 май 2012, 10:04

Мій товариш регулярно купує баранину. Виявляється для себе і любимого собаки. Його собака (французький бульдог) може їсти лише баранину. На все інше мясо в собаки алергія.
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Re: Про баранину. Чим корисна баранина

Сообщение док » 10 апр 2013, 00:31

М'ЯСО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я - БАРАНИНА
Баранина містить в 2 - 3 разів менше жиру, ніж свинина і менше ніж яловичина, тому страви з відварної худої баранини нерідко включають в раціони дієтичного харчування. Баранячий жир широко застосовують при простудних захворюваннях (ангіна, грип, простуда). Для цієї мети в гарячому молоці розчиняють столову ложку меду і баранячого жиру. Отриманий напій п'ють гарячим.У баранині не багато холестерину. Крім того, в м'ясі є лецитин, який стимулює роботу підшлункової залози і сприяє нормалізації обміну холестерину в організмі, що значно знижує ризик виникнення атеросклерозу. Регулярне вживання баранячого м'яса - хороша профілактика при хворобах серця і судин.М'ясні бульйони на основі баранини корисні людям, які страждають гастритом зі зниженою кислотністю.У баранині жиру менше, ніж у свинині в 3 рази. Холестерину менше, ніж в яловичині в 2 рази. А корисних для нас оксидів заліза на 30% більше при чому в засвоюваній формі. Тому це м'ясо є джерелом енергії, легко засвоюється і рекомендується хворим на анемію. Баранина рекомендується при діабеті, сприяє роботі підшлункової залози, в ній є мінерали для підтримки серцево-судинної системи, наявність фтору попереджає карієс зубів, а для щитовидної залози в ній є йод. Не дуже люблять у баранині тугоплавкий жир, хоч він і містить мало холестерину. Алебагато жиру мають старі барани, а в їжу використовують молодих баранчиків, у яких його просто немає. Крім того, жир баранини містить ідеальне для запобігання атеросклерозу співвідношення омега-3 і омега-6 жирних кислот. Особливо якщо баранина вирощена на зеленому кормі.

http://www.abcslim.ru
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21

Re: Про баранину. Чим корисна баранина

Сообщение док » 08 окт 2013, 23:42

Баранина - Користь для здоров'я

1. Може підтримувати здоров'я серця
Перший напрямок очікуваної користі для здоров'я включає в себе серцево-судинні захворювання. Причини, за якими очікувані конкретні переваги для здоров'я в цій області є наступні:
• Баранину зазвичай включають в середньоморські дієти, які як неодноразово було показано, допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань.
• Незважаючи на те, що близько однієї третини жиру баранини складають насичені жири, баранина (особливо вигодувана на пасовищі) може бути суттєвим джерелом жирів омега-3 і також містить велику кількість мононенасичених жирів (40% жиру). Омега-3 і мононенасичені жири сприяють зниженню ризику серцево-судинних захворювань.
• Баранина, вирощена на пасовищі природно місттить невелику кількість транс-жирів, і серед них є дуже важлива vaccenic кислоти, попередник кон'югованої лінолевої кислоти (CLA). Вживання CLA знижує ризик серцево-судинних захворювань.
• Баранина є хорошим джерелом вітаміну В12, а також вітамінів В1, В2, В3, В6, фолієвої кислоти, біотину, пантотенової кислоти та холіну. Вітаміни В6, В12, фолієва кислота і холін особливо важливі для здорового метаболізму гомоцистеїну і можуть допомогти запобігти небажаному накопиченню зайвого гомоцистеїну в організмі. Високий рівень гомоцистеїну в крові є ключовим фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
• Обрізна пісна баранина (наприклад, поперек і ноги) особливо годованих на пасовищі бараниною має оптимальне співвідношення жирних кислот омега-6 та омега-3 в діапазоні 5:1. Це співвідношення попадає в ідеальний діапазон для зниження ризику серцево-судинних захворювань.
• Баранина забезпечує антиоксидантними мінералами, які знижують ризик серцево-судинних захворювань за рахунок зниження небажаних окисного стресу. Баранина забезпечує дуже хорошу кількість мінеральних селену і цинку.

Додаткова потенційні вигоди для здоров'я
Друга область, де слід очікувати користь для здоров'я від споживання баранини це регулювання цукру в крові. Ягнятина вже давно є частиною меню схваленого Американською діабетичною асоціацією, де вона розглядається як нежирне м'ясо з високим вмістом білка і яка може бути включена в дієтичні меню. Баранина не числиться в списках глікемічних індексів (ГІ) оскільки в ній практично не має вуглеводів. Високий вміст вітамінів групи B в ягнятині допомагає підтримати метаболізм інших вуглеводів, що надходять в організм з іншими продуктами, які споживаються разом з ягнятиною. Вітаміни B1, B2 і B3 особливо важливі для оптимального функціонування ферментів у вуглеводному обміні.
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21

Re: Про баранину. Чим корисна баранина

Сообщение док » 08 окт 2013, 23:54

Досить часто з оздоровчою метою використовується баранячий жир. Застосування цього жиру всередину здатне полегшити стан хворих при простудних і вірусних захворюваннях. Також вживання баранячого жиру рекомендується для профілактики застуди.

Регулярне вживання баранини позитивно впливає на систему травлення. Це м'ясо часто включають до складу різних дієт. Обумовлено це тим, що баранячий жир легко засвоюється і не створює великого навантаження на шлунок. Лецитин, що міститься в баранячому м'ясі впливає на обмін речовин в організмі і нормалізує рівень холестерину.
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21


Вернуться в Вівчарська кухня

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron