Цікаві факти про овець

Чат, доброзичливі плітки під миску смаженої ягнятини...

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение kardash » 03 авг 2013, 01:16

Щоб зробити одну тенісну ракетку необхідні тонкі кишки з 11 овець.
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение kardash » 03 авг 2013, 01:45

Овечі бої
В деяких країнах проводять справжні овечі бої. Бійців готують з молодого віку. На турнір їх випускають з трьох років. Бойова «кар'єра» зазвичай триває близько чотирьох років. Овечі бої зазвичай є частиною святкових фестивалів таких як Ід аль Адха (Свято жертвопринесення).
Изображение
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение kardash » 03 авг 2013, 02:00

Свято жертвопринесення
На згадку про готовність Авраама принести в жертву свого сина як акт послуху Богові релігійне свято відзначається мусульманами у всьому світі., Свято називається Ід аль-Адха ( "Свято жертвопринесення"). Як символ жертвоприношення Авраама, мусульмани приносять в жертву вівцю (або іншу домашню тварину). Вівця повинна бути в віці одного року і відповідати стандартам якості (бездоганною) (удхия). М'ясо споживається спільно з сім'єю і друзями, і роздається убогим.

Акіка (aqiqah)
Мусульманський "еквівалентні" християнського хрещення є Акіка, яке відбувається через 7 днів після народження дитини. Акіко включає гоління голови дитини та присвоєння їй імені. Як символ подяки за дар дитини від Бога приноситься жертва. Дві вівці які схожі одна на одну, повинні бути принесені в жертву від хлопчика і одна від дівчинки. М'ясо спільно споживається з родиною, друзями і роздається для бідних.
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение kardash » 03 авг 2013, 02:18

Господь мій пастор
Вівці згадується в Біблії більше 500 разів більше, ніж будь-яка інша тварина. Популярність овець в Біблії пояснюється двома факторами. Вівці були важливі для кочівників. По-друге, вівці використовуються в Біблії, щоб символічно відображати ставляться Бога до людей.

Найпершим пастухом був Авель. Пастухами були Авраам і Мойсей. Цар Давид був найвідоміший пастир історії Біблії. Пастухи були першими людьми, щоб побачити новонародженого Ісуса Христа. Пророк Мухаммед працював пастухом, коли йому було 8 років.

Вівці Мої слухаються Мого голосу, і Я знаю їх, і вони йдуть за Мною. (Ін. 10:27)
Біблія описує тісні взаємовідносини між пастухами і отарами. Вівці пізнають голос пастуха. Вони йдуть за ним . Пастух захищає свою паству і віддасть своє життя за них.
Відомо, що тварини можуть відразу впізнати знайомий голос довіреної людини. Вівці мають відмінну пам'ять на обличчя. Вони не забувають про добро. Вони також пам'ятають людей, які їх кривдили.
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение док » 07 авг 2013, 01:45

Найдорожчі в світі вівці

Світовий ціновий рекорд в сумі $ 450000 належить мериносу JC & S Lustre 53. Баран був проданий в 1988 році на аукціоні в Аделаїда, Південна Австралія . А в 2008 році вівцю австралійського мериноса продали за $ 14 000 на аукціоні в Dubbo , Новий Південний Уельс .

http://www.stockandland.com.au/news/agriculture/livestock/sheep-meat/buying-a-buddy-can-be-expensive/1225788.aspx
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21

Re: Цікаві факти про овець

Сообщение док » 20 авг 2013, 21:12

Для вівчарів варто знати мусульманські традиції. В них багато раціонального .

Удхія ( Курбан) це обряд жертвопринесення. Цей обряд є важливою ритуальною особливістю ісламу. Це вираження безмірною відданості і служіння Аллаху. Жертвою можуть бути різні копитні тварини: верблюди, корови чи вівці, яких ріжуть щорічно 10 Зульхіджа в день свята Курбан-байрам (Ід аль-Адха) після святкової молитви, а також протягом 3 днів Ташрік (до 13 Зульхіджа). Будь-яка людина може принести жертву Аллаху за себе, або ж за членів своєї сім'ї. Можна також приносити жертву за покійного, якщо він це заповідав і залишив для цього свої кошти.Одній людині дозволено принести в жертву одну вівцю. Верблюд і корова ж можуть бути принесені в жертву від сімох людей.
Стосовно жертовних тварин діють такі правила:
- жертовна тварина повинна бути певного віку, який для ягняти це 6 місяців, для козла - 1 рік, для корови - 2 роки, для верблюда - 5 років;
-жертовна тварина не повинна мати будь-яких вад:
- зборонено продавати жертовну тварину, яку вибрано для принесення в жертву;
Для людини, яка має намір здійснити жертвоприношення краще, щоб вона сама зарізала тварину. Але якщо з якихось причин людина не зуміє це зробити, то їй рекомендується бути присутньою при різанні тварини. Також бажано, щоб у день жертвопринесення вона нічого не їла доти, поки не покуштує м'ясо жертовної тварини. М'ясо жертовних тварин ділять на три частини. Одну частину залишають для їжі, другу роздають як милостиню, а третю - в якості дару. М'ясо дарують як милостиню мусульманам. Але дозволяється дати його і немусульманину, якщо він є родичем або сусідом. М'ясо та інші частини тіла жертовної тварини продавати не можна.Люди, які мають намір зробити жертвопринесення, не повинні стригти свої нігті і волосся з 1 по 10 Зульхіджа, коли відбувається жертвоприношення, якщо для цього немає нагальної потреби.Для здійснення жертвопринесення, тварину необхідно укласти на лівий бік. Перед горлом тварини повинно бути поглиблення близько півметра для стоку крові. Обидві передні і одна задня нога тварини зв'язуються разом біля копит. Прийнявши намір про здійснення жертвопринесення, людина повинна згадати ім'я Аллаха словами «Бісміллахі! Аллаху Акбар » і перерізати тварині горло, а саме основні кровоносні артерії, утримуючи тварину в цьому положенні, дочекатися повного виходу крові з тіла, а потім повністю відсікти голову. Ці ж правила діють при звичайному закланні тварин для їжї. М'ясо тварини, не зарізаної відповідно до правил Шаріату, є забороненим для вживання в їжу для мусульман. Не можна вживати в їжу і деякі частини тіла тварини - кров, статеві органи жовчний і сечовий міхури
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21


Вернуться в Вівчарська колиба

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron