Кліщі на пасовищі і хвороби овець

Тут користувачі обговорюють питання утримання овець, профілактики захворювань, продуктивності їх отари, корми, управління пасовищами, системи годування, здоров’я овець, та інше по темі.

Кліщі на пасовищі і хвороби овець

Сообщение Lubco23 » 29 авг 2013, 04:19

Незвичний, органічний підхід до контролю кліщів і профілактики хвороби Лайма включає в себе використання домашніх цесарок . Цесарки ненажерливі споживачі комах і павукоподібних , і мають особливу пристрасть до кліщів. Локалізоване використання одомашнених цесарок може зменшити залежність від методів хімічної боротьби з шкідниками.

Кліщі є одними з найбільш неприємних, огидних і небезпечних комах - шкідників. Ці маленькі кровопивці не тільки ускладнюють заняття садівництвом, походи та інші заходи на свіжому повітрі в літній час, вони також можуть поширюватися небезпечне захворювання для людини, домашніх тварин і худоби, у тому числі хвороби Лайма. і багато іншого .

На жаль, багато звичайних способів контролю чисельності кліщів пов'язані з хімічними речовинами, які можуть становити ризик для здоров'я маленьких дітей, бджіл і домашніх тварин. Тому дуже цікаво використати унікальний природний спосіб боротьби з кліщами в саду та на пасовищі за допомогою цесарок.

Цесарки є дивною птицею родом з теплих країв. Хоча ніколи не досягають популярності курей, качок, гусей, індиків досить витривалі, щоб вижити в більшості регіонів країни з належним житлом у зимовий час.

Хоча цесарки не зможуть жити далеко від дому в лісистій місцевості через небезбеку бути знищеними хижаками і, отже, не можуть забезпечити 100% знищення кліщів , навіть невелике стадо може значно зменшити присутність кліщів на краю лісу, поруч відкритих майданчиках, на полях, газонах, або пасовищах.

На додаток до кліщів, цесарки також їдять багато інших комах-шкідників, у тому числі комарів, мух, коників, колорадських жуків, і багато іншого. Вони також будуть клювати незліченну кількість насіння бур'янів. Але молоді недавно посаджені рослини слід огородити, щоб запобігти їх пошкодження птицею.

Шкідники і бур'яни тільки на користь відгодівлі цесарок. Цесарки живі, доброзичливі птахи, які крім всього можуть забезпечити години розваги для Вашої родини. Вони є економічними в утриманні, бо велику частину своєї їжі знаходять самостійно, додатковий корм потрібен лише в зимовий період. Чиста вода повинна бути доступна в будь-який час. В районах з холодною зимою необхідно забезпечити належний притулок.

М'ясо цесарки вважається делікатесом і як кажуть, нагадує фазана. Хоча й не так багато як кури, вонинесуть смачні плямисті яйця які можуть зберігатися тривалий час (до 6 місяців). Кілька хороших самок можуть забезпечити регулярний дохід від продажу курчат щоб компенсувати вартість їх зимового корму та даху.
Lubco23
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 18:45

Экономика

Сообщение Ekomonchiwek » 20 май 2014, 02:41

Поддерживаю.
Ekomonchiwek
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 мар 2014, 14:04
Откуда: Россия


Вернуться в Актуальні загальні питання вівчарства

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron