Українські традиції у вівчарстві

Тут користувачі обговорюють питання утримання овець, профілактики захворювань, продуктивності їх отари, корми, управління пасовищами, системи годування, здоров’я овець, та інше по темі.

Українські традиції у вівчарстві

Сообщение Victorkic » 26 янв 2016, 22:27

Я працюю в рівненській газеті "Волинь". І нам принесли оголошення такого змісту, яке ми і надрукували в себе:
Дві дівчини з Москви прагнуть взяти участь як гості в традиційному українському весіллі з дотриманням народних звичаїв і традицій, краще в селі. Подарунки і гарний настрій гарантуємо.
Звертатися в редакцію газети «Волинь».
http://www.elitelux.ru/736%2Ckosheljok-zhenskijj-nino-tacchini-4896.html
http://www.elitelux.ru/899%2Cgucci-(guchi)-koshelek-89445.html
Victorkic
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 25 янв 2016, 10:06
Откуда: Indonesia

Re: Українські традиції у вівчарстві

Сообщение kardash » 27 янв 2016, 01:39

А чим ми можемо допомогти цим хорошим дівчатам? :o
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Українські традиції у вівчарстві

Сообщение Fitoralpepsy » 22 июн 2018, 04:01

Для Адміністратора
Зробіть щось з українськими літерами на сайті В словах, де є курсив або виділено жирним шрифтом українські літери не показуються Зробіть щось з кодуванням, будь-ласка
Дякую
Fitoralpepsy
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 18 июн 2018, 18:33
Откуда: Thailand

Re: Українські традиції у вівчарстві

Сообщение kardash » 23 июн 2018, 12:15

Fitoralpepsy писал(а):Для Адміністратора
Зробіть щось з українськими літерами на сайті В словах, де є курсив або виділено жирним шрифтом українські літери не показуються Зробіть щось з кодуванням, будь-ласка
Дякую

В мене всі шрифти відображаються правильно, думаю що проблема в Вашому браузері
kardash
Администратор
 
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 11 мар 2012, 23:28
Откуда: Здолбунів

Українські традиції у вівчарстві

Сообщение BruceMP » 06 июл 2018, 11:47

Маю родичів в Молдавії, там є українські села які ще розмовляють українською мовою. Але відірвані від України, немає там ні шкіл ні підручників. Вони тягнуться до, нас щось хочуть, але я не знаю з чого почати.
Можливо б хтось би підказав, або взяв шевство над тими селами, допоможу чим зможу.
Скоро мають приїхати дві жінки з відтам, хочу показати їм наш край і культуру. Можливо хтось знає якісь культурні заходи на інший тижні будуть, можливо в інших районах поблизу Стрия.
BruceMP
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 15 апр 2018, 07:50
Откуда: Algeria

Пред.

Вернуться в Актуальні загальні питання вівчарства

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron