Про нарощування поголівя романівських овець

Поділіться досвідом, задайте питання з питань особливостей романвської породи, утримання , догляду за романівськими вівцями

Про нарощування поголівя романівських овець

Сообщение ram » 05 апр 2013, 12:00

Романівські вівці дозволяють швидко нарощувати поголівя як чистопородних овець так і гібридів. Останнє особливо цінне для порід з невеликою народжуваністю - молочні лакаун, мясні сафолк.

док на цьому форумі в темі Регулювання кількості баранців та ярок в потомстві пише "Зараз нарощую поголів'я романівських овець. Проте виникла проблема - приблизно 70% ягнят симпатичні баранчики !!!???
Ще більше розчарували лакауни. Три дорогих овечки народили по одному ягняті, і всі баранці!!!
Маю ще заананську козу. Сподівався що хоч вона не підведе. І що ви думаєте? Саме так - родила три гарненьких біленьких козлики !!!
"
http://vivci.kardash.com.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=1528

Молоді вівці при хорошому догляді приводять переважно баранців. Нехай це буде 70%. Якщо лакаун народжує одне ягня, то зі 100 це буде лише 30 ярок. Візьмемо помісь романівки з лакауном (http://vivci.kardash.com.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=1458. Це 3-4 ягняти. Нехай три. То тих же 30% від 300 ягнят це 90 ярок. Тобто коефіцієнт відтворення в найгірщому випадку близький до 100%.

Це важлива перевага багатоплідних романівських овець та їх помісей.
ram
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 01:03

Вернуться в Романівські вівці

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron