Страница 1 из 1

Про форум романівські вівці та вівчарство

СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 00:58
kardash
1. Мовами спілкування на нашому форумі є УКРАЇНСЬКА і РОСІЙСЬКА.
2. Форум - це місце обговорення питання, а не консультаційна підтримка в класичному сенсі. Всі учасники із задоволенням вам допоможуть, якщо це буде в їх силах.
3. Всі повідомлення відображають думки їх авторів, адміністрація форуму ніякої відповідальності за них не несе.
4. На форумі Ваші повідомлення зберігаються необмежений час, тому створюйте повідомлення, які буде цікаво читати всім відвідувачам і через декілька місяців після їх написання.
5. Кожен сам вибирає манеру поводження один до одного, лише б вона не здалася образливою. На форумах прийнято звертатися по ніках ( іменах) на " ТИ" незалежно від статі і віку учасників. В мові учасників допускається застосування "професіоналізмів" і "жаргонізмів".
6. Пам'ятайте, що на форумі діють правила Хорошого Тону.
7. Відправка будь-якого повідомлення в форум автоматично означає вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх виконання. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
8. Форум є постмодерованим, тобто додавання повідомлень відбувається відразу, а їх "проріджування" Адміністрацією форума - потім.
9. За порядком стежить Адміністрація форуму: модератори і адміністратори.

Re: Про форум романівські вівці та вівчарство

СообщениеДобавлено: 02 июн 2012, 23:40
kardash
Если у Вас есть яблоко и у меня есть яблоко, и если мы обменяемся этими яблоками, то у Вас и у меня останется по одному яблоку. А если у вас есть идея и у меня есть идея и мы обменяемся идеями, то у каждого из нас будет по две идеи.
Б. Шоу

Господа, давайте меняться идеями и каждый станет богаче!!!