Страница 1 из 1

Ціни на моко та мочні продукти

СообщениеДобавлено: 06 фев 2015, 02:37
Ромко
Україна: Ціни на сироватку невиправдано низькі
03.02.2015 Новини
Як повідомляє ІНФАГРО на українському ринку сироватки попит падає,тобтомайже зовсім відсутній http://infagro.com.ua/ukraina-tsenyi-na-syivorotku-neopravdanno-nizkie/. Що стосується внутрішнього ринку зрозуміло - споживання істотно впало. Явних причин низької активності трейдерів немає, адже українські експортери вже готові віддавати свій товар за цінами набагато нижче світових. Приміром, вартість демінералізованої сироватки в 700 USD / т для багатьох вже могла б бути прийнятною, стандартний товар, можливо, віддали б навіть по 600 доларів.
Розраховувати на дорогі контракти в країни СНД в українських операторів вже немає можливості через обвал російського ринку.
До речі, білоруси зараз готові переорієнтуватися з російського ринку на західний, і не виключено, що шляхом демпінгу. Кажуть, вони зараз пропонують свою підсирної сироватку навіть по 600 доларів.
Загалом, поведінка білоруських продавців погіршує і без того погане становище українських експортерів. Західні трейдери ще більше будуть «тиснути» ціною, киваючи на Білорусь.