Ціни на моко та мочні продукти

Про молочне вівчарство, молоко овець, доїння овець та проблеми млочного вівчарства, молочні вівці, виробництво сиру, молочну кулінарію та використання побічних продуктів сироваріння (зокрема сироватки) ...

Ціни на моко та мочні продукти

Сообщение Ромко » 06 фев 2015, 02:37

Україна: Ціни на сироватку невиправдано низькі
03.02.2015 Новини
Як повідомляє ІНФАГРО на українському ринку сироватки попит падає,тобтомайже зовсім відсутній http://infagro.com.ua/ukraina-tsenyi-na-syivorotku-neopravdanno-nizkie/. Що стосується внутрішнього ринку зрозуміло - споживання істотно впало. Явних причин низької активності трейдерів немає, адже українські експортери вже готові віддавати свій товар за цінами набагато нижче світових. Приміром, вартість демінералізованої сироватки в 700 USD / т для багатьох вже могла б бути прийнятною, стандартний товар, можливо, віддали б навіть по 600 доларів.
Розраховувати на дорогі контракти в країни СНД в українських операторів вже немає можливості через обвал російського ринку.
До речі, білоруси зараз готові переорієнтуватися з російського ринку на західний, і не виключено, що шляхом демпінгу. Кажуть, вони зараз пропонують свою підсирної сироватку навіть по 600 доларів.
Загалом, поведінка білоруських продавців погіршує і без того погане становище українських експортерів. Західні трейдери ще більше будуть «тиснути» ціною, киваючи на Білорусь.
Ромко
 
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 28 ноя 2012, 23:14

Вернуться в Овече молоко, переробка молока овець

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron