Увага! Фальсифікація молочної продукції

Про молочне вівчарство, молоко овець, доїння овець та проблеми млочного вівчарства, молочні вівці, виробництво сиру, молочну кулінарію та використання побічних продуктів сироваріння (зокрема сироватки) ...

Увага! Фальсифікація молочної продукції

Сообщение ram » 01 июл 2014, 10:40

Найбільше фальсифікується в Україні молочна продукція
Про це заявила голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів» Ірина Кравченко на прес-конференції «Якість та безпечність харчової продукції в Україні». Зокрема, близько 70% масла в країні не відповідає стандартам: - «.... Ми постійно, кожен місяць відбираємо до 40 зразків масла, щоб побачити, які виробники і як ставляться до виробництва цієї продукції. До 70% масла в Україні фальсифікується».За словами пані Кравченко серед досліджених зразків масла часто немає не тільки цього продукту, але і навіть спредів.

«В магазинах продається не масло і навіть не спред. Молочного жиру там взагалі немає. У маслі має бути 100%, а в спредах — 25%, проте ми знаходили 12-13% молочного жиру. Це вже навіть і не спред. Ви розумієте, до чого прийшли виробники в гонитві за прибутками», — зазначила Кравченко.
Джерело: http://agravery.com
ram
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 01:03

Re: Увага! Фальсифікація молочної продукції

Сообщение Pedro » 21 ноя 2015, 22:18

Виявляється сир (творог) також фальсифікують в промислових масштабах добавками крохмалу. Щоб виявити фальсифікат капніть краплю йоду - при наявності крохмалу сир посиніє.
Pedro
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 04 янв 2015, 00:00


Вернуться в Овече молоко, переробка молока овець

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron