Страница 1 из 1

Звідкіля походять романівські вівці?

СообщениеДобавлено: 06 апр 2012, 23:41
kardash
Породу названо по імені міста, в околицях якого вона була виведена - Романов-Борисоглібськ, нині Тутаїв. Створення її відноситься до кінця XVII століття і перша літературна згадка про цю породу датується 1802 роком.

Тутаїв (Тута́ев, до 1918 року — Рома́нов-Борисогле́бск) - старинне російське місто обласного підпорядкування в Ярославській області в 300 км на північний схід від Москви. Місто засноване в XIII столітті угличським князем Романом Володимировичем. Населення 40 тис. мешканців.
Річка Волга ділить його на дві половини – лівобережна частина називається Романівською стороною, а правобережна – Борисоглібською. Місто входить до популярного туристичного маршруту Золоте Кільце. Є цікаві архітектурні пам’ятки.Створення породи відноситься до кінця XVII століття і перше літературне джерело , в якому повідомляється про створення цієї породи датоване 1802 роком.http://vivci.kardash.com.ua/romanov_tutaev.htm

Re: Звідкіля походять романівські вівці?

СообщениеДобавлено: 03 май 2013, 22:02
док
Репортаж с Вестей Поморья. (Выпуск от 3.09.2009)
Романовские овцы.
Высокопоставленные лица Cоветского Cоюза других пород не признавали, только Романовские овцы. Их шерсть экспортируют, из шкур шьют самые лутьшие дубленки. Знаменитая на весь мир порода появилась и на севере Архангельской области.
Правда акклиматизация идёт непросто, приживутся ли новосёлы в Лампожне?

Видео http://www.youtube.com/watch?v=US7wxChsOgk

Re: Звідкіля походять романівські вівці?

СообщениеДобавлено: 03 май 2013, 22:12
док
Ферма романовских овец, Россия. Видео http://www.youtube.com/watch?v=g2hDPT1ZlXU


Авторы пишут "Кусочек живой природы на нескольких сотках земли. Герои нашей программы - лают, мычат, лягаются и щипаются. Домашние животные, которые помогают нам жить и учат нас выживать. О проблемах и радостях взаимоотношения человека с братьями нашими меньшими расскажут ветеринары, зоопсихологи и люди, которые все свою жизнь посвятили животноводству"