Вівці в народній медицині

Місце, щоб обговорити, де і як продавати нашу продукцію. Користувачі можуть обмінюватися досвідом з рентабельного ведення господарства, запитувати інформацію про витрати та ціни на продукцію.
ПРИМІТКА: Якщо у вас є продукт або послуга для реклами, будь ласка, див нижче в розділі ОГОЛОШЕННЯ

Вівці в народній медицині

Сообщение Nina.dok » 11 ноя 2013, 00:01

Менінгіт вилікували овечим маслом та вовною

Повідомлення в виданні "Газета по-українськи" №1566 за 01.03.2013. Рубрика Здоров'я

Овеча вовна створює електричне поле, яке розганяє кров у дрібних судинах. Її прикладають до хворих частин тіла

Підприємець 50-річний Роман Бойчук із Космача на Івано-Франківщині за тиждень позбувся кашлю після грипу. Лікувався овечим молоком і лоєм.

— Аптеці менше дав заробити. На чашку прокип'яченого коров'ячого молока клав ложечку овечого лою, 2 грами соди і пив тепле, тричі на день. Дуже помічне на вечір, коли сильний кашель. Добре випити ложку перваку з ложкою жиру за півгодини до сніданку. Можна навіть при язві. Тільки остерігайтеся, щоб не порушити печінку.

У його агросадибі зеленого туризму "Космацька писанка" оздоровлюють гостей продуктами вівчарства.

— Батько років 10 пас овець. Мама — сільська медсестра й акушерка. Виходжувала нас від болячок без усяких ліків. Усе вівці давали. Я почав збирати рецепти лікування у старожилів і чабанів. Залучили науковців, дослідили овече молоко у лабораторії. Показники кращі, ніж коров'ячого, козиного і материнського. Вівці не хворіють на туберкульоз або злоякісні пухлини.

Овече молоко слід розводити порівну водою. За зниженої кислотності шлунка після їди п'ють сироватку — жентицю. Але не дуже кислу, не більш як два-три дні після відпарення. Така очищує жовчні протоки. Для судин помічний овечий сир — будз, вурда або бринза. 100 г бринзи щодня за два тижні виведуть шкідливий холестерин із крові. Це підтверджують аналізи.

— Бринзу маю постійно на столі. Коли працював на керівних посадах, всяко було. Не завжди вчасно їв, та й випивав, що гріха таїти. Мав порушення підшлункової. Тепер тьху-тьху.

Овече масло можна змішувати порівну з маззю для суглобів, такою, як живокіст. Допомагає після переломів, розтяжок, вивихів, травм при пологах.

— Як немає живокосту, мастять самим маслом. Воно за 15 хвилин просочується всередину через дрібні капіляри. Якось малим грав у футбол і сильною розтягнув ногу. Мастили овечим маслом і обгортали немитою вовною. За кілька днів уже бігав із хлопцями. Цього літа забив ногу — ледве додому добрався. За чотири дні лікування ходив без палки. Малим бачив, як менінгіт вилікували овечим салом і вовною. Одна жіночка простигла, мала сильні болі. Їй натирали голову, прикладали шерсть, середкове сало і давали різні чаї. Виходили, недуга минула.

До масла додають бджолиний віск, прополіс, живицю. Тоді рани гояться швидше. До гнійних, із пухирцями прикладають вирізку зі свіжого, ще теплого м'яса. Витягає гній і гоїть ушкодження. У травмовані суглоби втирають овече масло і закутують вовняною хусткою.

— Лікує свіжонастрижена немита вовна. Має багато ланоліну і сірки. Тому вбиває віруси та бактерії. Після 50 років добре носити пояс із овечої вовни. Вона створює електричне поле, що розганяє кров у дрібних судинах. При застудах і бронхітах, як немає температури, кладіть на груди компрес із чистої вовни.

Радить частіше спілкуватися з вівцями — гладити, годувати. Це заспокоює.

— Як працював на відповідальних посадах, увечері втомлений першим ділом приходив у кошару до овець. Поговорю з ними. Одна нюхає, друга заглядає в кишеню. Заходив у хату із зовсім іншим настроєм.

Ольга БОРИСЮК
Джерело: http://gazeta.ua
Nina.dok
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 00:58

Re: Вівці в народній медицині

Сообщение док » 19 ноя 2013, 03:03

Вівця . Баранячий жир ( баранячий жир з медом) використовувався при лікуванні запалення легенів , туберкульозі. При застуді , столову ложку овечого молока нагрівали і пили " на пустий шлунок " . Це й же засіб використовували і " від кошмару " . Опіки мастили сметаною з перепаленою овечою вовною. Жовч використовувалася при лікуванні ран. При ангіні готували компрес з намиленої овечої вовни.

Коза . При " грудній хворобі " розтиралися козячим жиром і лягали на піч . Козячим жиром лікували і скарлатину ( на заячу шкуру накладали козячий жир і прикладали до горла ) . При застуді розтирали тіло жиром і пили його в поєднанні з молоком. При " кашлі і тяжкості в грудях " прикладали до грудей цукровий папір , просочений козячим жиром. Козячим жиром змащували ніс при опуханні. "Проти тріщин на грудях " використовували козячий жир , перепалений галун , білок яйця ( змішували і мазали 3 рази на день). Для освітлення шкіри використовувалася емульсію , отриману з козячого жиру і цинкового порошку.

Этно-Журнал. Использование средств и продуктов животного происхождения в народной медицине кубанских казахов xix – xx вв.
док
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 15 мар 2012, 00:21


Вернуться в Управління бізнесом, ринки та маркетинг

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron